Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

DREAM HOME Nieruchomości

Księcia Bogusława X 12/1 Szczecin

Mapa

531 453...

531 453 531

531 545 350

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości komercyjne

www.dream-home.szczecin.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Oliwia Jurska
  • +4

Filtruj

615 000 zł1 183 m² 519,86 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę. Działka ma pozwolenie na budowę 4 domów wolnostojących o pow. użytkowej 86 m2 (ok. 100 m2 całkowitej)...

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 289 m² 306,44 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się między Zalewem Kamieńskim, a Morzem Bałtyckim i jest zlokalizowana w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod...

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł98,96 m² 8 841,96 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

W ofercie lokal przystosowany do wykonywania usług medycznych, łatwo zaadoptować na Barbera - Salon Fryzjerski(możliwe, biuro, kancelarie, fryzjerstwo)...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Zastań,zachodniopomorskie

395 000 zł49,10 m² 8 044,81 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy na sprzedaż apartament mieszczący się na wyspie wolin Z widokiem na zalew kamieński przedmiot sprzedaży apartament składa się z: tarasu...

Szczegóły ogłoszenia

798 700 zł2 282 m² 350 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł449 m² 501,11 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/3 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy....

Szczegóły ogłoszenia

701 400 zł2 004 m² 350 zł/m²

Justyna Harasimowicz-Wądzyńska

Justyna Harasimowicz-Wądzyńska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezwykle atrakcyjna działka budowlana w otulinie lasu sosnowego pomiędzy Dziwnowem i Międzywodziem zlokalizowana na wyspie Wolin tuż przy drodze...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł7 323 m² 136,56 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Śmiechów - spokojna i urokliwa lokalizacja z ogromnym potencjałem inwestycyjnym....

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł105,05 m² 2 570,20 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wyremontowany lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy i zamykanym. Ścisłe centrum Myśliborza Na powierzchnię lokalu (105 m2) składa się: -...

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł2 080 m² 350 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjne budowlane działki nad morzem! Zlokalizowane na nadmorskiej wyspie Wolin, pomiędzy droga krajową Dziwnów - Międzywodzie,...

Szczegóły ogłoszenia

222 220 zł11 111 m² 20 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej okazji działki o powierzchni 11111 m2, usytuowanej w malowniczej miejscowości jaką jest Kania koło Chociwla. To...

Szczegóły ogłoszenia

182 250 zł810 m² 225 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej okazji działki o powierzchni 810 m2, usytuowanej w malowniczym kompleksie działek w sercu Dołuj. To...

Szczegóły ogłoszenia

724 980 zł1 686 m² 430 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka o powierzchni 1686 m/2 , 15min spacerkiem do morza. . Działka z przeznaczeniem mieszkaniowym z wbudowaną...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34,25 m² 7 299,27 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie typu M-2 o powierzchni 34,25m2., znajdujące się w Kamieniu Pomorskim przy ul.E....

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł739 m² 345,06 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Kobylanka na Osiedlu Zielonym - spokojnej, lecz stale rozwijającej się wsi w gminie...

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł497 m² 271,63 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie mamy działkę w pogorzelicy/konarzewo, w niedalekiej odległości do jeziora ok. 300 m oraz morza ok. 13 min samochodem. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł54,88 m² 17 857,14 zł/m²

Jerzy Turzański

Jerzy Turzański

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To kameralne osiedle położone w Dziwnowie nad Morzem Bałtyckim. Inwestycja otoczona jest uroczym sosnowym lasem, pomiędzy Morzem Bałtyckim...

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 275 m² 400 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nad morzem o powierzchni 1275 mkw. Zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim w gminie Dziwnów...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł85,56 m² 16 362,79 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Przedstawiamy Państwu obiekt rekreacji indywidualnej, składający się z dwóch, niezależnych lokali w Dziwnówku, w bliskiej odległości do...

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Dargobądz

Dargobądz,zachodniopomorskie

1 150 000 zł8 854 m² 129,88 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 854 m²

Działka zlokalizowana w miejscowości Dargobądz w gminie Wolin, w bliskiej odległości od obwodnicy S3. Teren znajduje się przy nowo...

Szczegóły ogłoszenia

571 415 zł1 937 m² 295 zł/m²

Justyna Harasimowicz-Wądzyńska

Justyna Harasimowicz-Wądzyńska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1937 m , położona w gminie Dziwnów, przy drodze wojewódzkiej nr 102 w kierunku...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 345 m² 364,31 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W ofercie mamy działkę budowlaną w Dziwnowie o powierzchni 1345 m2, znajdującą się niedaleko jeziora Martwa Dziwna oraz morza. Działka jest...

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł140 m² 9 964,29 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Opis Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w wyjątkowym miejscu w Trzebieży, na zagospodarowanej działce. Pierwsza...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł10 150 m² 216,75 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnej działki na sprzedaż, znajdującej się w miejscowości Morzyczyn (gm. Kobylanka, pow. stardgardzki, woj....

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł729 m² 506,17 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/1 o powierzchni 729m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy....

Szczegóły ogłoszenia

3 736 008 zł1 781,24 m² 2 097,42 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 724 m²

Nieruchomość położona jest w miejscowości Przyrowo w odległości ok. 3 km od centrum miasta Połczyn-Zdrój. Na sprzedaż sprzedaż budynek hali...

Szczegóły ogłoszenia

190 380 zł5 010 m² 38 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości Stargard. Atrakcyjna nieruchomość pod inwestycje np....

Szczegóły ogłoszenia

215 500 zł431 m² 500 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/7 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł44,71 m² 13 531,65 zł/m²

Jerzy Turzański

Jerzy Turzański

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

682 410 zł1 587 m² 430 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnej działki znajdującej się w odległości ok. 900 m od morza w Dziwnowie. Działka zlokalizowana na nadmorskiej...

Szczegóły ogłoszenia

206 500 zł413 m² 500 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/9 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy....

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł8 854 m² 129,88 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

170 190 zł549 m² 310 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 549 m2, położonej w urokliwej okolicy Dołuj. Ta malownicza...

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 246 m² 261,55 zł/m²

Justyna Harasimowicz-Wądzyńska

Justyna Harasimowicz-Wądzyńska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej nadmorskiej miejscowości Dziwnów, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

264 480 zł1 824 m² 145 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek w Lipianach - Osetna, nad Jeziorem Będzin Działki z dostępem do wody, idealne pod inwestycję na przyszłość. Dla...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł5 276 m² 255,88 zł/m²

Jerzy Turzański

Jerzy Turzański

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

718 100 zł1 670 m² 430 zł/m²

Wojciech Chudzikiewicz

Wojciech Chudzikiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nad morzem o powierzchni 1670 mkw. Zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim w gminie Dziwnów...

Szczegóły ogłoszenia

949 200 zł2 502 m² 420 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawimy ofertę działki na sprzedaż o powierzchni 2502 m2, znajdującej się w nadmorskiej miejscowości Dziwnów w województwie...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 874 m² 246,20 zł/m²

Artur Turzański

Artur Turzański

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia